fbpx

Phytorelax Bio, Lux Lift Argan, Set

3,500 L

1 in stock

Seti përmban:

  1. Krem 50ml për ti dhënë lekurës shkëlqim dhe luftimin e rrudhave të para. Ky krem është i përbërë me vaj natyral argani, omega 3 dhe omega 6.Krem i butë absorbues, jo i yndyrshëm i cili ofron dhe një efekt të thellë hidratues. Lëkura mbas aplikimit të kremit duket e shëndetshme dhe rrezatuese. Ky produkt këshillohet të përdoret mbas nga mosha 30 vjec e lart. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje duke masazhuar me delikatesë fytyrën dhe qafën e mirë pastruar dhe të thatë. Gjithashtu i përsosur si një bazë make-up.
  2. Scrub mask 2 në 1 për ti rikthyer fytyrës shkëlqimin dhe eleminimin e shenjave të lodhjes. Maska është e përbërë me vaj argani natyrale dhe argjilë të zezë. Aplikoni një shtresë të maskës në lëkurë të pastër dhe shmangni zonat rreth syve dhe buzëve. Lejeni për të vepruar për 5 minuta në lëkurat e ndjeshme dhe 7 minuta për lekurat normale. Pas kësaj, masazhoni butësisht për të favorizuar veprimin exfoliating. Pastaj, shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët. Përdoreni një herë ose dy herë në javë.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!