Phytorelax Bio, Hydro Avena, Krem Fytyre, 50 ml

2,000 L

In stock

Krem hydro avena me ingredient natyralë për hidratimin e fytyrës. Ky krem është i përshtatshëm për lekurat e thata dhe ato të dehidratuara. Krem i butë absorbues, jo i yndyrshëm i cili ofron një efekt të thellë dhe afatgjatë hidratues. Ndihmon në luftimin e dehidratimit të lëkurës dhe ruajtjen e rinisë së lëkurës së lëkurës së fytyrës.

 

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë duke përdorur një tampon për fytyrën dhe masazhojeni fytyrën butësisht derisa kremi të përthithet i gjithi.Nuk ka nevojë për shpëlarje.

 

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!