Phytorelax Bio, Age Defense The Verde, Eye Contour 15ml

2,000 L

In stock

Krem 15ml për zonën e syve i cili eleminon qeset dhe rrathët e zinjë poshtë syve. Ky produkt është i përshtatshëm për cdo lloj lëkure dhe përbëhet nga caji jeshil organik, Omega 3 dhe Omega 6. Ideale në mëngjes për të luftuar sytë e fryrë, dhe në mbrëmje, për të ushqyer lëkurën tuaj, ndërsa ju jeni në gjumë.

 

Përdorimi:

Aplikojeni rreth konturit të syve me majat e gishtave butësisht.

 

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!