Phytorelax Bio, Active Age Goji, Krem Fytyre, 50 ml

2,500 L

In stock

Krem për fytyrën bio anti-rrudhë me Omega 3 dhe 6. Ky produkt këshillohet të përdoret nga mosha 30 vjec e lart. Kremi kryen një trajtim intensiv të rrudhave dhe ju do të ndieni një rigjenerim të lekurës në shumë pak kohë.

 

Përdorimi:

Aplikojeni kremin në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të mirë pastruar duke e masazhuar lehtësisht derisa të përthithet i gjithi nga lëkura. Gjithashtu ky produkt është i përsosur dhe si një bazë make-up.

 

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!