fbpx

Phytorelax, Argan Oil Treatment, 60 ml

1,500 L

In stock

Vaj ushqyes për flokët me argan që mbron dhe rigjeneron flokët, i jep shkëlqim, i zbut dhe i bën më të lehtë për t’u krehur. Vaji i arganit i cili është përdorur në këtë produkt merret nga pema e arganit e cila rritet vetëm në pjesën jugore të Marokut dhe për mijëra vite është përdorur si një eliksir bukurie.

 

PËRDORIMI

Hidhni disa pika produkt në duar dhe masazojini në flokë për gjatë gjithë gjatësisë së flokëve. Më pas vazhdoni me stilimin e flokëve sipas dëshirës.

Made in Italy.

SKU: 8030976008207 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!