fbpx

Phytorelax, Argan Nourishing Shampoo, 500 ml

1,500 L

In stock

Shampo me argan e cila është ideale për larjen dhe kujdesin e flokëve më të dëmtuar dhe të brishtë. Ky produkt i jep flokëve butësi të menjëhershme,shkëlqim dhe ndihmon në ruajtjen e ngjyrës së flokëve.

 

PËRDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël shampo në flokë të lagur dhe masazhojini flokët lehtësisht për disa minuta për një rezultat sa më të mirë. Në fund shplajini flokët me shumë ujë.

Made in Italy.

SKU: 8030976010736 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!