fbpx

Phytorelax, Argan Nourishing Conditioner, 500 ml

1,500 L

In stock

Maskë për flokët me argan për një trajtim të pasur dhe intensiv që depërton menjëherë dhe thellë në flokë. Ky produkt është i përshtatshëm për flokët e dëmtuar dhe të trajtuar i cili i hidraton flokët, i jep elasticitet dhe super shkëlqim.

 

PËRDORIMI

Përhapni një sasi të vogël të produktit mbi flokët e larë me shampon e së njëjtës linjë dhe masazhojini për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8030976010743 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!