fbpx

Phytorelax, “Coccole Sublimi” Argan , Set

2,000 L

In stock

Vaji i arganit nxirret nga pema Arganit (Argania spinosa), e cila rritet vetëm në Marokun jugor. Për mijëra vjet, gratë e kanë përdorur atë si një eliksir bukurie. Është një nga mjetet më të njohura kundra plakjes së lëkurës dhe është i çmuar posaçërisht për efektin antioksidues, zbutës dhe hidratues. Ideal për përdorim të përditshëm për të mbrojtur lëkurën nga agjentë të jashtëm si era, smogu dhe ekspozimi i tepërt ndaj rrezeve të diellit.

Seti përmban:

  • Vaj për shumë përdorime, me argan dhe vitaminë E në format 100ml. Aplikohet ne floke,trup dhe fytyrë.
  • Shampo trupi me vaj argani, 250ml.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!