fbpx

Phytorelax, Argan Anti-Frizz Shampoo, 250 ml

1,000 L

In stock

Shampo me vaj argani për flokë të vështirë për tu menaxhuar dhe që elektrizohen. Ky produkt i zbut flokët dhe i bën më të lehtë për tu krehur.

 

PËRDORIMI

Aplikoni një sasi të vogël shampo në flokë të lagur dhe masazhojini për disa minuta flokët. Në fund shplajini flokët me shumë ujë.

Made in Italy.

SKU: 8030976008221 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!