fbpx

Phytorelax, Age Defense the Verde, Set

3,500 L

In stock

Seti përmban:

  1. Krem dite 30ml për parandalim e rrudhave në fytyrë. Këshillohet që ky produkt të fillohet të përdoret nga mosha 20 vjec e lart në mënyrë që të fillohet parandalimi i rrudhave që herët për një efekt më të mirë. Kremi është i përshtatshëm për cdo lloj fytyre. Ky produkt përbëhet nga caji jeshil organik, Omega 3, Omega 6 dhe SPF10 për mbrojtjen e lëkurës nga rrezet e dëmshme ultraviolet. Aplikojeni në fytyrë dhe qafë çdo mëngjes para make-up, dhe masazhojeni butësisht. Rinovo aplikimin e kremit gjatë ditës në rast të ekspozimit ndaj rrezeve të forta të diellit.
  2. Krem 15ml për zonën e syve i cili eleminon qeset dhe rrathët e zinjë poshtë syve. Ky produkt është i përshtatshëm për cdo lloj lëkure dhe përbëhet nga caji jeshil organik, Omega 3 dhe Omega 6. Ideale si në mëngjes për të luftuar sytë e fryrë, dhe në mbrëmje, për të ushqyer lëkurën tuaj, ndërsa ju jeni në gjumë. Aplikojeni rreth konturit të syve me majat e gishtave butësisht.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!