fbpx

Phytorelax, Active Age Goji, Set

3,500 L

In stock

Seti përmban:

  1. Krem anti-rrudhë 50ml me Omega 3 dhe 6. Ky produkt këshillohet të përdoret nga mosha 30 vjec e lart. Kremi kryen një trajtim intensiv të rrudhave dhe ju do të ndieni një rigjenerim të lekurës në shumë pak kohë. Aplikojeni kremin në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të mirë pastruar duke e masazhuar lehtësisht derisa të përthithet i gjithi nga lëkura. Gjithashtu ky produkt është i përsosur dhe si një bazë make-up.
  2. Qumësht pastrues 200ml për fytyrën dhe sytë me Omega 3 dhe 6. Ky produkt është shumë efikas në heqjen e make-up dhe të papastertive duke e lënë lëkurën thellësisht të ushqyer dhe rrezatuese. Aplikojeni në fytyrë duke përdorur tamponë për fytyrën dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht nga lëkura. Pastaj shplajeni me ujë të ngrohtë.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!