fbpx

Parfum Versace, Eros Pour Femme 50ml

8,500 L9,000 L

1 in stock

Parfumi për femra Versace Eros EDP ka një aromë sensuale, joshëse e cila zgjat gjatë gjithë ditës. Ajo cfarë e bën edhe më të vecantë këtë parfum është shishja në ngjyrë floriri dhe stampimi i logos si ne trup ashtu dhe ne kapakun e parfumit që të japin ndjesinë e luksit dha arit.

Made in Italy.

SKU: 8011003823529 Categories: , , Tags: , ,

Notes:
Sicilian Lemon, Calabrian Bergamot, Pomegranate, Lemon Flower, Sambac Jasmine Absolute, Jasmine infusion, Peony, Sandlewood, Ambrox, Musks, Sensual Wood.
Style:
Vibrant. Feminine. Enchanting.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!