fbpx

Parfum Versace, Eros, Man

6,000 L9,000 L

Parfumi për meshkuj Versace Eros EDT është një aromë në të cilën konceptet kryesore janë dashuria, pasioni, bukuria dhe dëshira.Versace Eros është një aromë për një njeri të fortë dhe të pasionuar, i cili është zot i vetvetes.

Made in Italy.

Clear
SKU: N/A Categories: , , Tags: , , ,

Notes:
Mint Oil, Italian Lemon, Green Apple, Tonka Bean, Geranium Flower, Vanilla, Vetiver, Moss, Cedarwood.
Style:
Passionate. Sexy. Strong.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!