Parfum Versace, Bright Crystal, Women 90 ml

9,000 L9,500 L

1 in stock

Parfumi për femra Versace Bright Crystal EDT është një ndër parfumet më të shitura të këtij brandi për shkak të aromës se lehtë dhe të ëmbël.Bright Crystal është frymëzuar nga një përzierje e aromave të preferuara të Donatella Versace.

Made in Italy.

SKU: 8011003993826 Categories: , , Tags: , , ,

Notes:
Iced Accord, Yuzu, Pomegranate, Peony, Magnolia, Lotus Flower, Acajou, Vegetal Amber, Musk.
Style:
Sheer. Sensual. Luminous.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!