Parfum Mauboussin, Elixir, Women 100 ml

6,500 L10,000 L (-35%)

4 in stock

Parfumi për femra Mauboussin Elixir Pour Elle EDP ka një aromë të fortë sensuale e cila zgjat gjatë gjithë ditës. Shishja e parfumit është mjaft elegante dhe të krijon ndjesinë e luksit.

Made in France.

Don't Miss Out! This promotion will expires in
Sold Items
0/3 sold
SKU: 3760048794824 Categories: , ,

Top note: Cassis

Heart note: Rose, Jasmine

Base note: Oud wood

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!