fbpx

Parfum Mauboussin, A la Folie, Women Set

6,900 L10,000 L

2 in stock

Seti përmban:

  • Parfum për femra A la Folie EDP 100ML.Ky parfum ka një aromë mjaft të ëmbël që është krijuar nga kombinimi i shampanjës, manaferrës së ëmbël, petaleve të trëndafilit dhe karamel.
  • Shower gel (shampo trupi) 100ml.
  • Body lotion (krem trupi) 100ml.

Made in France.

SKU: 3760048796002 Categories: , , , , Tags: , , ,

Top note: champagne-raspberry accord

Heart note: rose

Base note: gourmet caramel

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!