fbpx

Parfum Giorgio Armani, Code, Men Set

10,500 L11,000 L

1 in stock

Seti përmban:

  • Parfum për meshkuj Armani Code EDP 60ml.Armani Code posedon fuqinë magnetike të joshjes dhe krijon efekte sensacionale për këdo që takoni. Ky parfum ju jep çelësin e universit Armani – një botë elegance, suksesi dhe ekskluziviteti.
  • Shampo trupi dhe flokësh 2 copë X 75ml.

Made in France.

SKU: 3614272327689 Categories: , , , ,

Notes:
Woody Amber Accord, Tonka Bean, Styrax.
Style:
Mysterious. Incandescent. Inflaming.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!