fbpx

Parfum Dolce & Gabbana, The One Exclusive Edition, Men 100ml

12,500 L13,000 L

1 in stock

Parfumi Dolce & Gabbana The One Royal Night EDP është një parfum ekskluziv i krijuar nga ky brand duke u bazuar në parfumin The One po të këtij brandi. I zhytur në mister, sofistikim dhe arome mashkullore, kjo aromë e Dolce & Gabbana na çon në një udhëtim të shijshëm në Lindjen e Mesme, duke i bërë jehonë aromave dhe ndjenjave të tij.

Made in France.

TOP NOTES:

  • Cardamom
  • Basil

HEART NOTES:

  • Wild pear wood
  • Nutmeg

BASE NOTES:

  • Amber
  • Cedarwood
  • Sandalwood
  • Cistus
  • Styrax resinoid

 

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!