fbpx

Parfum Dolce & Gabbana, Dolce, Women Set

10,900 L12,500 L

1 in stock

Seti përmban:

  • Parfum për femra Dolce EDP 50ml.Dolce është një përzierje e butë, femërore e luleve të bardha të paraqitura nga freskia e gjetheve neroli dhe të përcaktuara nga aroma e bollshme e amarilisit të bardhë, një lule e Afrikës së Jugut e përdorur për herë të parë në realizimin e një parfumi. Made in UK.
  • Body lotion (krem trupi) 100ml. Made in Germany.
SKU: 730870154694 Categories: , , , , Tags: , , , ,

Notes:
Neroli Leaves, Papaya Flower, White Amaryllis, White Daffodil, White Water Lily, Cashmeran, Musky Notes, Sandalwood.
Style:
Delicate. Joyous. Avant-Garde.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!