fbpx

Parfum Chloe, Women Set

10,500 L11,500 L

1 in stock

Seti përmban:

  • Parfum për femra Chloe EDP 50ml. Aroma është e mbyllur në një shishe moderne, të zbukuruar me delikatesë dhe të stolisur me një fjongo të lidhur me dorë.
  • Body lotion (krem trupi) 100ml.

Made in France.

SKU: 3614224154967 Categories: , , , , Tags: , ,

Fragrance Family:
Floral

Scent Type:
Powdery Florals

Key Notes:
Peony, Rose, Honey, Cedarwood

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!