fbpx

Moser T-Cut

14,000 L

In stock

Makinë profesionale Moser ideale per viza dhe zonat e ngushta përreth veshëve, qafës dhe mjekrës. Koha e karikimit të baterisë është 120 minuta. Bateria zgjat për më shumë se 60 minuta kohë pune. Kjo makinë është shumë e lehtë (135 gr) dhe silencioze. Motor me performancë të lartë dhe shpejtësi të lartë (6400 rpm) për prerje të shpejtë dhe të pastër ideale për të gjitha llojet e flokëve. Tregues Led për karikimin e baterisë.

Made in Germany.

 

Për cmimet e makinave na vizitoni në dyqan ose telefononi në numrin 0692098898.

SKU: 4015110015109 Categories: , , , ,

Kutia përmban:

  • Makinën
  • Karikuesin
  • Furcën e pastrimit
  • Vajin për kokën e makinës.

 

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!