fbpx

Moser Neo

14,500 L

In stock

Makinë qethje profesionale e cila ofron 5 nivele gjatësie prerje nga 0.7 – 3 mm. Përdoret me kabull ose pa kabull. Karikohet shumë shpejt. Bateria zgjat më shumë se 90 minuta kohë pune. Koka e makinës hiqet lehtësisht duke lejuar pastrimin dhe ndërrimin e shpejtë të saj. E lehtë dhe me një formë të përshtatshme për mbajtjen e makinës gjatë përdorimit. Tregues led për karikimin e baterisë.

Made in Germany.

 

 

Për cmimet e makinave na vizitoni në dyqan ose telefononi në numrin 0692098898.

SKU: 4015110013662 Categories: , , , , , ,

Kutia përmban:

  • Makinën
  • Karikuesin
  • 4 krehëra (3,6,9 dhe 12 mm)
  • Furcën e pastrimit
  • Vajin
  • Cantën e makinës
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!