fbpx

Moser, Curl Pro 2, Mashe

5,000 L

In stock

Mashë profesionale konike për realizimin e kacurrelave ose ondeve perfekte.

Karakteristikat:

  • Masha ka veshje Titanium për një stilim të butë dhe të lehtë të flokëve.
  • Trashësia nga Ø 25 mm deri në Ø 13 mm.
  • Kontrolli i lehtë i temperaturës nga 80 ° C – 210 ° C përmes ekranit LCD.
  • Fikje automatike e sigurisë pas 70 minutash.
  • Ngrohja jashtëzakonisht e shpejtë në vetëm 25-30 sekonda.
  • Kabull profesional 2.5 m me rrotullim 360°.
  • Pesha: 150 g pa kabull.
SKU: 4015110015185 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!