fbpx

Moser ChromStyle Pro

19,000 L

In stock

Makinë qethje profesionale e cila ofron 5 nivele gjatësie prerje nga 0.7 – 3 mm. Prerje e fuqishme në sajë të teknologjisë precize që është përdorur në krijimin e kësaj makine.Përdoret me kabull ose pa kabull. Koha e karikimit 60 minuta. Bateria zgjat më shumë se 90 minuta kohë pune. Përmban sistem informacioni akustik i cili përmban sinjale të ndryshme për fillimin e ngarkimit të baterisë dhe ngarkimin e plotë të baterisë. Koka e makinës hiqet lehtësisht duke lejuar pastrimin dhe ndërrimin e shpejtë të saj. Tregues led për karikimin e baterisë.

Made in Germany.

 

Për cmimet e makinave na vizitoni në dyqan ose telefononi në numrin 0692098898.

SKU: 4015110013877 Categories: , , , , , ,

Kutia përmban:

  • Makinën qethëse
  • Karikuesin
  • 4 krehëra (3,6,9 dhe 12mm)
  • Furcën e pastrimit
  • Vajin për kokën e makinës
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!