Marvis Royal 75ml

1,000 L

In stock

Frymëzuar nga një udhëtim elegant dhe luksoz në Orient Express, aroma unike e Marvis ROYAL kombinon vaj limoni italian, mandarina, ekstrakt trëndafili aromatik dhe mente.Ndihmon në parandalimin e prishjes së dhëmbëve dhe krjimin e gurzave. Për një buzëqeshje të shëndetshme, të ndritshme dhe frymë të freskët afatgjatë, përdorni vetëm pastat e dhëmbëve Marvis.

Made in Firence, Italy.

SKU: 8004395111671 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!