Luxury, Volumizing Shampoo, Day by Day, 1000ml

2,000 L

In stock

Shampo Luxury është ideale për flokë normal dhe flokë të hollë. Ky produkt i jep flokëve volum dhe rezistencë. Aloe vera i hidraton flokët duke i lënë ato të butë, ndërsa keratina, bambuja dhe ekstraktet organike të verës së kuqe forcojnë flokët dhe i japin volum.

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojeni lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

SKU: 8032825194710 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!