Luxury,Starlight,No Yellow Shampoo,500ml

1,500 L

In stock

Shampo Luxury kundra të verdhës është krijuar me versionin më të ri të pigmenteve lejla dhe blu. Ky produkt eleminon të verdhën jo të dëshirueshme në flokë të dekoloruar, biond ose gri. Shampo gjithashtu mbron fibrat e flokëve dhe i jep një shkëlqim natyral duke siguruar një ngjyrë uniforme.

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojeni lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini.

 

Made in Italy.

SKU: 8032825196424 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!