Luxury Shampo, Purix, Dandruff and Dry Scalp

1,200 L2,000 L

Shampo Luxury Purix e cila parandalon krijimin e zbokthit dhe mbajtjen e nivelit të duhur të hidratimit në flokët tuaj. Ky produkt falë përbërësve organikë parandalon tharjen, zbut dhe freskon skalpin.

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojini lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!