Luxury, Relive Fortifier Shampo, Hair Loss Adjuvant

1,200 L2,000 L

Shampo Luxury profesionale e cila parandalon rënien e flokëve dhe ndihmon në daljen e flokëve të rinj në saj të përbërësve organikë që përmban sic janë xhinxheri,taurinë, proteina etj.

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojini lehtësisht për disa minuta për një efekt sa më të mirë. Më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!