Luxury, Color Care Shampoo, Day By Day 1000ml

2,000 L

In stock

Shampo Luxury Color Care ndihmon në ruajtjen e ngjyrës së flokëve të trajtuar dhe gjithashtu i jep shkëlqim flokëve. Ngjyra e flokëve tuaj do të duket me shkëlqim dhe plotë jetë. Gjithashtu flokët do të jenë të hidratuar deri në thellësi dhe super të butë.

 

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojeni lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

SKU: 8032825194673 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!