fbpx

Luxina, Sapone Da Barba, 600 ml

1,500 L

In stock

Sapuni rrojes Luxina përmban përbërës aktivë freskues dhe rigjenerues që garantojnë një rruajtje të këndshme dhe pa probleme. Ky produkt e lë fytyrën të butë, të hidratuar dhe jo të acaruar.

 

Përdorimi:

Aplikoni në fytyrë me furcë duke e përhapur lehtësisht në lëvizje rrethore dhe më pas vazhdoni me procesin e rrojes si zakonisht.

 

Made in Italy.

SKU: 8018615010323 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!