fbpx

Luxina, Purify Shampoo, 400 ml

1,500 L

In stock

Shampo Luxina Purify është e përshtatshme për flokë me zbokth dhe yndyrë. Piroctone Olamine ndihmon në parandalimin e formimit të zbokthit ndërsa vajrat limonit dhe mentes kryejnë një veprim freskues dhe parandalon krijimin e yndyrës.

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të thatë ose të lagur, masazhojini butësisht dhe më pas shplajini me ujë të ngrohtë.Shampo mund të përdoreni për mirëmbajtjen e flokut ose për të hequr Purify Mask.

 

Made in Italy.

SKU: 8018615010309 Categories: , , , , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!