fbpx

Luxina, Daily Shampoo, 400 ml

1,500 L

In stock

Shampo Luxina Daily është e përshtatshme për larjen e flokut cdo ditë ose për larje të shpeshta. Formula e saj me xhinxher dhe bambu forcon dhe rigjeneron flokët, duke i dhënë një ndjesi të këndshme freskie. Mbron flokët nga agjentët e jashtëm dhe eliminon mbetjet e produkteve të stilimit.

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojini butësisht dhe më pas shplajini me ujë të ngrohtë.

 

Made in Italy.

SKU: 8018615010286 Categories: , , , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!