Luxina, Beard Balsam Cream 50ml

1,500 L

In stock

Balsami për mjekrën Luxina zbut dhe mirëmban mjekrën. Ky produkt falë përbërësve natyrale eleminon kruarjen dhe ndihmon në rritjen e mjekrës.

 

Përdorimi:

Aplikojeni balsamin në pjesën e mjekrës dhe masazhojeni lehtësisht për disa minuta derisa produkti të përthithet tërësisht.

 

Made in Italy.

SKU: 8018615010354 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!