fbpx

LongBeauty, Yogurt & Milk Proteins Shampoo, 1 L

1,000 L

In stock

Shampo rigjeneruese për flokët me proteina qumështi për flokë të thatë dhe të dobët për shkak të aplikimit të vazhdueshëm të blicit dhe permanentit. Falë formulës së saj delikate shampo mbron, rigjeneron dhe hidraton flokët duke i rikthyer flokëve shkëlqimin dhe butësinë natyrale.

 

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojini lehtësisht flokët për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8018615012068 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!