fbpx

LongBeauty, Silk Protein Shampoo, 1 L

1,000 L

In stock

Shampo për flokë me proteina për një trajtim që i jep flokëve volum, me një formulim neutral, i projektuar për të rivendosur volumin në flokë të imët, të dobët dhe të brishtë. Proteinat e mëndafshit mbështjellin dhe mbrojnë flokët, duke rikthyer trashësinë dhe rezistencën.

 

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojini lehtësisht flokët për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8018615012020 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!