fbpx

LongBeauty, Linseeds Oil Shampoo, 1L

1,000 L

In stock

Shampo për flokët e përbërë nga vaji linit dhe ekstraktet natyrore për flokë të thatë dhe të brishtë për shkak të trajtimeve të shpeshta teknike ose agjentëve të dëmshëm atmosferikë. Ky produkt do ti japë flokëve butësine dhe vitalitetin e nevojshëm.

 

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojini lehtësisht flokët për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8018615012006 Categories: , ,

Frequently Bought Together

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!