fbpx

LongBeauty, Karite Butter Shampoo, 1 L

1,000 L

In stock

Shampo për flokët me karite për flokë kacurrela e cila lehtëson stilimin duke i lënë flokët të butë dhe me shkëlqim. Ky produkt gjithashtu parandalon elektrizimin e flokëve.

 

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojini lehtësisht flokët për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8018615012051 Categories: , , ,

Frequently Bought Together

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!