fbpx

LongBeauty, Honey & Royal Jelly Shampoo, 1 L

1,000 L

In stock

Shampo për flokët me mjaltë e cila i jep flokëve proteina dhe përbërës aktiv për ushqimin e flokëve të dobët. Ky produkt gjithashtu ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve.

 

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojini lehtësisht flokët për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8018615012037 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!