fbpx

LongBeauty, Greasy Hair Shampoo, 1 L

1,000 L

In stock

Shampo speciale për flokë me yndyrë e cila nëse përdoret rregullisht, sidomos në fazën fillestare, ndihmon në heqjen e vajrave të tepërt në lëkurë,duke kontribuar në oksigjenimin më të mirë të lëkurës dhe flokëve.

 

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojini lehtësisht flokët për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8018615012273 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!