fbpx

LongBeauty, Gems of Wheat Mask, 1L

1,000 L

In stock

Maskë për flokët për një trajtim rigjenerues që ka si funksion të përmirësojë gjendjen e fijeve të flokëve që kanë tendencë të ndahen dhe të humbasin bukurinë e tyre. Proteinat e pranishme në formulën e këtij produkti përforcojnë flokët përgjatë tërë gjatësisë së tyre.

 

Përdorimi

Aplikojeni maskën në flokë të lagur pas përdorimit të shampos të së njëjtës linjë dhe masazhojini lehtësisht flokët për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8018615012129 Categories: , ,

Frequently Bought Together

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!