fbpx

LongBeauty, Curls Hair Shampoo, 1L

1,000 L

In stock

Shampo për flokët speciale me kolagjen për flokë kaçurrelë. Ky produkt falë përbërësve të vecantë i zbut flokët duke i bërë më të lehtë për tu krehur dhe i jep një shkëlqim natyral.

 

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojini lehtësisht flokët për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

 

SKU: 8018615012266 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!