fbpx

LongBeauty, Bamboo Marrow Shampoo, 1L

1,000 L

In stock

Shampo për flokët me bambu është formuar me përbërës aktivë delikatë për një trajtim neutral, i rekomanduar për ata që i lajnë shpesh flokët e tyre dhe për këtë arsye kanë nevojë për një shampo që nuk dëmton rrënjën e flokëve.

 

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhojini lehtësisht flokët për disa minuta. Në fund shplajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

SKU: 8018615012044 Categories: ,

Frequently Bought Together

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!