fbpx

Krem Fytyre Hidratues, Phytorelax Uomo 50ml

1,800 L

In stock

Ky krem për fytyrën përmban gjithcka që i duhet lëkurës si ushqim i përditshëm. E hidraton fytyrën me një efekt i cili zgjat për 24 orë, eleminon shenjat e moshës dhe qeset e zeza poshtë syve që shkaktohen nga stresi ose pagjumsia. Kremi përmban acid hyaluronik, ekstrate të guaranës dhe vitaminë E.

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë dhe në qafë, duke e masazhuar lehtësisht derisa kremi të përthithet tërësisht nga lekura.

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!