Invidia, Shampoo Dry and Frizzy Hair, 1000ml

1,000 L

In stock

Shampo për flokë të thatë dhe të elektrizueshëm Invidia me botox dhe vaj makadamia. Ky produkt ristrukturon flokët dhe ndihmon në eleminimin e elektrizimit.

 

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni 10ml produkt në flokë të lagur, masazhojini, lereni të veprojë për 5 minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349244648 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!