Invidia, Normalizing Oily Scalp Shampoo, 1000ml

1,000 L

In stock

Shampo për flokë të yndyrshëm Invidia me botox, acid hyaluronic dhe lecithin e cila heq yndyrën e tepërt nga flokët, parandalon rikrijim e yndyrës dhe ushqen flokët.

 

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni 10ml produkt në flokë të lagur, masazhojeni lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!