Invidia, Hydratant Hair Shampo with Keratin, 1000ml

1,000 L

In stock

Shampo për flokët Invidia me botox dhe keratinë e cila hidraton, ristrukturon fibrat e flokëve dhe që ju krijon volum.

 

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni 10ml produkt në flokë të lagur, masazhojini flokët, lereni të veprojë për 5 minuta dhe më pas shpëlajini.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349244631 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!