Invidia, Hydratant Hair Mask with Keratin, 1000ml

1,000 L

In stock

Maskë për flokët Invidia me botox dhe keratinë e cila hidraton, ristrukturon fibrat e flokëve dhe ju krijon volum.

 

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni përafërsisht 10ml produkt në flokë të lagur, masazhojini, lereni të veprojë për 5 minuta dhe më pas shpëlajini.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349244617 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!