Invidia, After Color Hair Shampo, 1000ml

1,000 L

In stock

Shampo për flokë të lyer Invidia me botox dhe vaj luledielli e cila ruan ngjyrën e flokëve dhe ju jep shkëlqim.

 

Mënyra e përdorimit:
Aplikoni përafërsisht 10ml produkt në flokë të lagur, masazhojini, lereni të veprojë për 5 minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349244624 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!