Invidia, Antidandruff Shampoo, 1000ml

1,000 L

In stock

Shampo kundra zbokthit Invidia me botox, acid hyaluronic dhe fluid bio sulphur, pastron thellësisht skalpin nga zbokthi dhe parandalon rishfaqjen e zbokthit.

 

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni 10ml produkt në flokë të lagur, masazhojeni lehtësisht për disa minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349248592 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!